KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12872063
nr 1287 2063
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 61/310, daterad 78, mm;47x52 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:36:06
300 kr
700 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén